Lista Katalogów Stron Firmowych

Katalogi stron są podstawą podczas promowania strony w sieci. Pamiętajmy, że to właśnie one są wykorzystywane na etapie pozycjonowania. Linki powinny być nie tylko unikatowe, ale również wartościowe. Tylko wtedy osiągniemy pożądane rezultaty działań promocyjnych. Na uwagę zasługuje fakt, że stosowanie bezwartościowych katalogów może sprawić, że zostanie na nas nałożona blokada przez wyszukiwarkę. Właśnie dlatego osoby bez doświadczenia powinny postawić na pomoc wykwalifikowanych specjalistów. Wszystko przebiegnie o wiele sprawniej, a ryzyko pojawienia się nieprawidłowości zostanie zredukowane do zera.

Parametry przykładowych katalogów z Majestic SEO (wyniki z 9.01.2024):

Chcesz kupić multikod do poniższych katalogów? Sprawdź tutaj!

Baza Firm All4All

All4All.pl

Baza Biteo

Biteo.pl

Katalog Firm ZANA

Zana.com.pl (wcześniej Dobrotliwy.com.pl)

Baza Firm Evido

Evido.pl

Baza Firm Gartend.pl

Gartend.pl (wcześniej InterTrade.org.pl)

Ideks Firm iPartner24

iPartner24.pl

Baza Firm IVC.pl

IVC.pl

Spis firm KatalogÓw

KatalogOw.pl

Katalog Miasto Firm

Miasto-Firm.pl

Katalog Film Rzepczyno

Rzepczyno.pl (wcześniej NieznaneKontynenty.pl)

Baza Firm Odszukani

Odszukani.pl

Orbitalny Katalog Firm

Orbitalny.pl

Baza Firm Pnyx

Pnyx.pl

Baza Firm Sejfty

Sejfty.pl

Katalog Firm YOU&ME

YouAndMebar.pl (wcześniej Top-3.pl)

Spis Firm Kefann

Kefann.pl (wcześniej VQW.pl)

Spis Firm Spajaszan

spajaszan.pl

Spis Firm kataloog.info.pl

kataloog.info.pl

Spis Firm TerazInfo.pl

terazinfo.pl

Wykaz Firm wykazfirm.com.pl

wykazfirm.com.pl – Darmowy katalog

Nasza lista katalogów stron to wiele korzyści:

Autorskie skrypty katalogów

W tej kategorii umieszczono spis katalogów firmowych. Warto wspomnieć, że każdy z nich powstał w oparciu o autorski skrypt. To właśnie dzięki temu są one unikatowe, a zarazem wysokojakościowe. Nie trzeba obawiać się spamu, czy też duplikatu treści. Skrypty w pełni wpasowują się w mechanizmy działania wyszukiwarek, co niweluje ryzyko odrzucenia.

Szybka moderacja listy katalogów stron

Proponowana lista katalogów stron jest błyskawicznie moderowana. Nie trzeba więc martwić się, że dodanie linka będzie ciągnąć się tygodniami. Jest to dobra opcja dla tych, którzy oczekują szybkich efektów. Katalogi są sprawnie aktualizowane, a więc nie trzeba martwić się o długi czas oczekiwania.

Zoptymalizowane treści w katalogach

W katalogach znajdują się wyłącznie treści wartościowe, które są w pełni zoptymalizowane pod kątem SEO. Właśnie dlatego linkowanie ma ogromny wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Wiele osób o tym zapomina, a tym samym obniża skuteczność działań marketingowych. Słowa kluczowe są dobierane do każdego przypadku, co przekłada się na większą widoczność witryny w sieci.

Promocja spisu katalogów stron

Warto wiedzieć, że katalogi również muszą być promowane w internecie. Jest to niezbędne do tego, aby zmaksymalizować efekty. Są one akceptowane przez algorytmy wyszukiwarek. Do dyspozycji są zarówno katalogi ogólne, jak i tematyczne. Zwiększa to zakres możliwości.

Wartościowa lista katalogów stron

Każdy powinien mieć świadomość, że katalog powinien linkować wyłącznie do wartościowych stron. Niedopuszczalne jest tworzenie witryn typowo reklamowych, które mają skłonić jedynie do „kliknięcia”. Priorytetem jest to, aby zaoferować odbiorcy treści, które rzeczywiście będą dla niego prywatne. W ten sposób nasza strona www zyska na popularności, a wartościowy ruch wzrośnie.

Indywidualne podejście do usługi

Każdy przypadek jest zupełnie inny – gwarantujemy kompleksowe wsparcie podczas katalogowania. Posiadamy niezbędne kompetencje, dzięki czemu może zapewnić opiekę na najwyższym poziomie. Dla zleceniodawcy jest to znacząca oszczędność czasu. Dodatkowym plusem jest fakt, że cały proces przebiegnie zgodnie z aktualnie obowiązującymi standardami.

Korzystne ceny katalogów stron

Proponowana przez na usługa katalogowania stron jest niedroga. Zapewniamy dogodne warunki współpracy oraz korzystne stawki. Dzięki temu zadowolenie naszych klientów znajduje się na najwyższym poziomie. Chętnie odpowiemy na każde zadane pytanie – wystarczy jedynie się z nami skontaktować.